top of page

Zabawy i konkursy

Poniżej znajdziecie tylko niektóre z prowadzonych przez nas zabaw i konkursów. Skontaktujcie się z nami a chętnie omówimy z Wami każdą z atrakcji oraz przedstawimy pozostałe.

Chcielibyście aby na Waszym weselu pojawił się konkurs, którego nie mamy w ofercie ? Napiszcie do nas a z pewnością postaramy się spełnić Wasze wymagania.

74897.jpg

Tańce integracyjne

Tańce integracyjne są świetnym rozwiązaniem aby jak najlepiej zjednoczyć wszystkich gości i poruszyć cały parkiet. W naszym repertuarze posiadamy tańce do takich utworów jak

  • Shakira - Waka Waka

  • The Village People - YMCA

  • Moskau

  • Dj Otzi - Hey Baby

  • Don Omar - Danza Kuduro

Taniec z kapeluszami.jpeg

Zabawy animacyjne

Tańce i zabawy z użyciem przebrań, nakryć głowy i kreatywnych gadżetów pozwolą Waszym gościom jeszcze lepiej wczuć się w klimat zabawy, dzięki czemu ograniczy ich tylko wyobraźnia. Każdy gadżet dobieramy odpowiednio do prowadzonej zabawy.

Weselny pociąg.jpg

Weselny pociąg

Niby przeżytek, ale nie ma co się oszukiwać... dalej się sprawdza. Dlatego często prowadzimy pociąg rozdając gościom cekinowe kapelusze. Zapraszamy wszystkich, by dołączyli do pociągu i faktycznie to się sprawdza. Jesteśmy w stanie zebrać na parkiecie zdecydowaną większość gości.

Jaka to melodia.jpg

Jaka to melodia ?

Dwie drużyny, w każdej z nich kapitan który dobiera sobie zawodników i zabawa na całego. Popularny konkurs „Jaka to melodia?” w wydaniu weselnym. Serwujemy tylko najlepsze znane utwory, a uczestnicy za pomocą specjalnych przycisków zgłaszają się do odpowiedzi odgadując tytuł i wykonawcę. Kto pierwszy ten lepszy !

Wycieczka do cyrku.jpg

Karoca / Wycieczka do cyrku

Dwie drużyny – rodziny. Uczestnicy wcielają się w role członków rodziny od Mamy przez dzieci po Azora czy słonia. Prowadzący czyta hitoryjkę, a uczestnicy gdy usłyszą swoją rolę mają zadanie obiec rząd krzeseł i wrócić na miejsce. Liczy się szybka reakcja, zwinność i koncentracja. Wygrywa drużyna, która mniej razy się pomyli lub uzyska najlepszą sumę czasów. Można stosować kary w różnej postaci.

Weselne Scrabble.jpg

Weselne Scrabble

Graliście kiedyś w scrabble ? My postanowiliśmy przenieść tą grę na nieco większą planszę - parkiet weselny. Trzy drużyny, każda z nich otrzymuje koszulki z literami oraz cztery pytania. Która drużyna odpowie najszybciej na każde z nich ? Liczy się organizacja oraz praca zespołowa. Zawodnicy tworzą odpowiedzi ustawiając się w odpowiedniej kolejności przodem lub tyłem.

Test zgodności.png

Test zgodności

Para Młoda siada tyłem do siebie i jednocześnie odpowiada na pytania podnosząc w górę odpowiednią tabliczkę z odpowiedzią. Duża porcja śmiechu gwarantowana ! Pytania mogą być spersonalizowane.

Weselna Jenga.jpg

Weselna Jenga

Zabawa integracyjna nie tylko na wesela. Dwie drużyny nawet dwunasto-osobowe sterują platformą ciągnąc za sznurki i mają za zadanie ułożyć wieżę z drewnianych klocków. Kto pierwszy ułoży wieżę ten wygrywa !

Weselne limbo.jpg

Szalone Limbo

Limbo na imprezach różnego rodzaju sprawdza się ponieważ to niby „nic takiego”, a jednak angażuje wszystkich gości do wspólnej zabawy i integracji.
Dwie osoby trzymają linę pod którą tanecznym krokiem należy przejść w bardziej lub mniej efektownym stylu.
Poziom trudności rośnie z czasem… gdy wysokość liny jest stopniowo obniżana.

Dom z papieru.jpg

Blok tematyczny - Dom z Papieru

La Casa de Papel, Money Heist czyli po prostu "Dom z papieru". Przenieście się razem z nami oraz dobrą muzyką w świat profesora i jego ekipy. Cały blok tematyczny ułożony w stylu popularnego serialu. Do całości posiadamy oczywiście czerwone rozpoznawcze stroje i maski Dalego, w które ubieramy część gości.  

Minionek.jpg

Maskotka Minionka / Pandy

Posiadamy w zanadrzu również odlotowe maskotki z minionkiem lub ogromną pandą otrzymujecie gwarancję świetnej zabawy ! Nasz prowadzący w przebraniu minionka zachęci Wszystkich gości do zabawy i tych małych i tych dużych mając przygotowane w zanadrzu wspólne zabawy i tańce.

Tajemnicza paczka.jpg

Tajemnicza przesyłka

Tajemnicza przesyłka zaadresowana do Pary Młodej, którą otworzyć można do wykonaniu kilku kroków, które zapisane są w instrukcji załączonej do paczki. Jest to czasoumilacz, zabawa bezinwazyjna organizowana często podczas przerwy. Prowadzący czyta humorystyczny lecz wyważony tekst, a osoby które otrzymają paczkę postępują zgodnie z instrukcją i przekazują ją dalej, aż wróci do Pary Młodej.

Oczywiście to tylko część atrakcji, które możemy Wam zaproponować. Aby uzyskać pełną ofertę zapraszamy do kontaktu i na spotkanie zapoznawcze w formie stacjonarnej jak i on-line na którym opowiemy Wam więcej o naszej pasji. 

bottom of page