top of page

Zabawy i konkursy

Poniżej znajdziecie tylko niektóre z prowadzonych przez nas zabaw i konkursów. Skontaktujcie się z nami a chętnie omówimy z Wami każdą z atrakcji oraz przedstawimy pozostałe.

Chcielibyście aby na Waszym weselu pojawił się konkurs, którego nie mamy w ofercie ? Napiszcie do nas a z pewnością postaramy się spełnić Wasze wymagania.

74897.jpg

Tańce integracyjne

Tańce integracyjne są świetnym rozwiązaniem aby jak najlepiej zjednoczyć wszystkich gości i poruszyć cały parkiet. W naszym repertuarze posiadamy tańce do takich utworów jak

  • Shakira - Waka Waka

  • The Village People - YMCA

  • Moskau

  • Dj Otzi - Hey Baby

  • Don Omar - Danza Kuduro

Taniec z kapeluszami.jpeg

Zabawy animacyjne

Tańce i zabawy z użyciem przebrań, nakryć głowy i kreatywnych gadżetów pozwolą Waszym gościom jeszcze lepiej wczuć się w klimat zabawy, dzięki czemu ograniczy ich tylko wyobraźnia. Każdy gadżet dobieramy odpowiednio do prowadzonej zabawy.

419681386_414153514375811_3145200888843937298_n (1).jpg

Wybuchająca paczka

Quiz wiedzy o Parze Młodej połączony z elementem wybuchającej paczki znanej m.in z programu telewizyjnego "Kocham cię Polsko". Świetny dodatek jako krótki przerywnik, szybki konkurs. Zadanie jest proste - odpowiedz poprawnie w jak najkrótszym czasie i podaj paczkę dalej. Uwaga ! Nie wiadomo kiedy może wybuchnąć więc najlepiej jak najszybciej przekazać ją kolejnej osobie :) 

Jaka to melodia.jpg

Jaka to melodia ?

Dwie drużyny, w każdej z nich kapitan który dobiera sobie zawodników i zabawa na całego. Popularny konkurs „Jaka to melodia?” w wydaniu weselnym. Serwujemy tylko najlepsze znane utwory, a uczestnicy za pomocą specjalnych przycisków zgłaszają się do odpowiedzi odgadując tytuł i wykonawcę. Kto pierwszy ten lepszy !

Wycieczka do cyrku.jpg

Karoca / Wycieczka do cyrku

Dwie drużyny – rodziny. Uczestnicy wcielają się w role członków rodziny od Mamy przez dzieci po Azora czy słonia. Prowadzący czyta hitoryjkę, a uczestnicy gdy usłyszą swoją rolę mają zadanie obiec rząd krzeseł i wrócić na miejsce. Liczy się szybka reakcja, zwinność i koncentracja. Wygrywa drużyna, która mniej razy się pomyli lub uzyska najlepszą sumę czasów. Można stosować kary w różnej postaci.

Weselne Scrabble.jpg

Weselne Scrabble

Graliście kiedyś w scrabble ? My postanowiliśmy przenieść tą grę na nieco większą planszę - parkiet weselny. Trzy drużyny, każda z nich otrzymuje koszulki z literami oraz cztery pytania. Która drużyna odpowie najszybciej na każde z nich ? Liczy się organizacja oraz praca zespołowa. Zawodnicy tworzą odpowiedzi ustawiając się w odpowiedniej kolejności przodem lub tyłem.

Test zgodności.png

Test zgodności

Para Młoda siada tyłem do siebie i jednocześnie odpowiada na pytania podnosząc w górę odpowiednią tabliczkę z odpowiedzią. Duża porcja śmiechu gwarantowana ! Pytania mogą być spersonalizowane.

Weselna Jenga.jpg

Weselna Jenga

Zabawa integracyjna nie tylko na wesela. Dwie drużyny nawet dwunasto-osobowe sterują platformą ciągnąc za sznurki i mają za zadanie ułożyć wieżę z drewnianych klocków. Kto pierwszy ułoży wieżę ten wygrywa !

Weselne limbo.jpg

Szalone Limbo

Limbo na imprezach różnego rodzaju sprawdza się ponieważ to niby „nic takiego”, a jednak angażuje wszystkich gości do wspólnej zabawy i integracji.
Dwie osoby trzymają linę pod którą tanecznym krokiem należy przejść w bardziej lub mniej efektownym stylu.
Poziom trudności rośnie z czasem… gdy wysokość liny jest stopniowo obniżana.

Dom z papieru.jpg

Blok tematyczny - Dom z Papieru

La Casa de Papel, Money Heist czyli po prostu "Dom z papieru". Przenieście się razem z nami oraz dobrą muzyką w świat profesora i jego ekipy. Cały blok tematyczny ułożony w stylu popularnego serialu. Do całości posiadamy oczywiście czerwone rozpoznawcze stroje i maski Dalego, w które ubieramy część gości.  

Minionek.jpg

Maskotka Minionka / Pandy

Posiadamy w zanadrzu również odlotowe maskotki z minionkiem lub ogromną pandą otrzymujecie gwarancję świetnej zabawy ! Nasz prowadzący w przebraniu minionka zachęci Wszystkich gości do zabawy i tych małych i tych dużych mając przygotowane w zanadrzu wspólne zabawy i tańce.

Tajemnicza paczka.jpg

Tajemnicza przesyłka

Tajemnicza przesyłka zaadresowana do Pary Młodej, którą otworzyć można do wykonaniu kilku kroków, które zapisane są w instrukcji załączonej do paczki. Jest to czasoumilacz, zabawa bezinwazyjna organizowana często podczas przerwy. Prowadzący czyta humorystyczny lecz wyważony tekst, a osoby które otrzymają paczkę postępują zgodnie z instrukcją i przekazują ją dalej, aż wróci do Pary Młodej.

837.jpg

Miś Tadzik

Przebrań ciąg dalszy ! Co powiecie na dużego misia, który zaskoczy Waszych gości swoją obecnością ? Nietuzinkowa atrakcja, którą Wasi goście będą wspominać na pewno przez długi czas. Tadzik, bo tak się nazywa z chęcią coś z Wami zatańczy !

Oczywiście to tylko część atrakcji, które możemy Wam zaproponować. Aby uzyskać pełną ofertę zapraszamy do kontaktu i na spotkanie zapoznawcze w formie stacjonarnej jak i on-line na którym opowiemy Wam więcej o naszej pasji. 

bottom of page