top of page

Listy utworów

Poniżej znajdziecie proponowane przez nas listy utworów.
Jednym kliknięciem przeniesiecie się na nasz profil YouTube Music, na którym sukcesywnie pojawiać będą się nowe playlisty.

Standardowa lista utworów

YT Music logo

Nowoczesne wesele (bez disco-polo)

YT Music logo

Lista utworów na przerwy

YT Music logo

Wszystkie listy utworów staramy się układać tematycznie. Należy pamiętać o tym, że każda impreza jest inna więc nie wszystkie piosenki będą akurat do niej pasować.

Po pierwsze wiele różnych gatunków, hitów i nowości. Po drugie klasyki polskie i zagraniczne, począwszy od lat 80's i 90's oraz Rock & Roll'a po czasy współczesne.

 

Muzykę zawsze dobieramy do oczekiwań gości i organizatorów. Mamy za sobą wiele lat imprez różnego pokroju zaczynając od dyskotek, imprez tematycznych, firmowych na weselach kończąc, żadne wyzwanie nie jest nam straszne. Wesele bez disco polo ? Oczywiście, że się da, jednak łatwo nie będzie.  

Wieczory z muzyką latynoską lub poranki przy mocnych brzmieniach w rytmie house ? Nie ma problemu. Niejednokrotnie na Wasze życzenie na imprezach pojawiają się kawałki rockowe, techno a nawet hip-hop.

Osobiście najczęściej operujemy w rytmach disco, nie koniecznie polo.

Najważniejszy w pracy DJ jest odpowiedni dobór muzyki, tak aby łączyła ona wszystkie pokolenia a przy okazji aby nie chciało się schodzić z parkietu. 

To Wy decydujecie co będzie grane i możecie przygotować również osobiście listę utworów.

Na sam koniec pamiętajmy, żeby oprócz ówczesnych hitów i klasycznych weselnych utworów dołożyć kilka starych szlagierów, które z pewnością wyciągną na parkiet starsze pokolenie seniorów.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page